Hakkımızda

Hakkımızda

1992 Yılında kurulan ve aynı çatı altında faaliyetlerini sürdüren Echomar ve Sonomed birikimi ve tecrübesi ile en iyi hizmeti kalite standartları çerçevesinde, en güvenilir şekilde veren, ülkenin en önde gelen sağlık kuruluşları arasındadır. Echomar ve Sonomed, işinde uzman, üstün nitelikli, deneyimli bir ekibe sahiptir. Gelişmiş alt yapısı, modern donanımı ve uluslararası standartlarda kalite anlayışı ile hastalarına hizmet sunmaktadır.

Echomar ve Sonomed

Dünyadaki teknolojik gelişmelere göre sistemini sürekli güncelleştirme çalışmalarına öncelik veren Echomar ve Sonomed, geniş cihaz parkuru, deneyimli doktor ve teknik personeli ile en çok tercih edilen görüntüleme merkezleri konumuna gelmiştir.

Şişli ve Kadıköy’deki merkezlerinde rahim filmi çekimi için ayrı birer bölüm oluşturan ve bu bölümlere kendi kategorisinde dünyanın en gelişmiş çok amaçlı C kollu dijital röntgen cihazı (Siemens ArtisZee) kuran Echomar ve Sonomed’te, 100 binin üzerinde HSG çekimi tecrübesiyle, Dr. Cevat Bayrak yönetiminde, yüksek kalitede, ağrısız rahim filmi çekilmektedir.

 

E Bültene Abone Ol