HSG ile tüpler nasıl açılır?

Cevat Bayrak 07 Eyl 2018 Okuma: 736

Merhaba 17.06.2016 Cuma günü gelmiştim.İlk HSG deneyimim nedeniyle, merkezinize sağlam bir referansla gelmeme ve bunun yanında araştırmaya devam ettikçe tüm adreslerin bana sizi yönlendirmesine, Dr. Cevat Bey'in başarıyla hazırlanmış tüm videolarını izleyip, tüm makalelerini okuyup teoride şüphesiz gelmeme rağmen inanılmaz korkuyordum.Çünkü ağrı eşiğim çok kuvvetli olmasına rağmen ilk hsg çekiminde çektiğim acıyı size anlatamam.Adeta işkence masasına yatırılmış, işkenceye uğramış gibiydim ve özel bir hastanenin polikliniğinden grip acilinden çıktım. ilk filmim çekilmeden öncede hiç ağrı olmayacağına çok hafif adet ağrısına benzer bir ağrı olacağından bahsedilip, sizin merkezinize geldiğimde sizin ve takım arkadaşlarınızın verdiği güven verilmişti.Sonuç; tek bir tüpüm zar zor açılmış, bundan sonraki günlerde üzerimde bıraktığı tramva ve panik atakla yaşamak zorunda kalmıştım.
Sonunda o masaya tüm güzel iknalara rağmen ağlayarak yattım.İki dakika sonra bana işlemin bittiğini her iki tüpünde açıldığını söylediniz.Hepsi bu kadar mıydı? Gerçekten web sitenizde her ne anlatıyorsanız tamamı dogruydu.Bugün bir arkadaşıma sizi önerdim.Oda gelecek.
Basta beni danışmada karşılayan, adı gibi bir Melek olan Melek Hanım'a pozitif enerjisi için, Edanur ve Ceyda Hanım'a ve siz Dr.Cevat Bey'e, işinin ehli aldığı paranın hakkını veren değerli insana çok ama çok teşekür ederim.Bu iş takım işidir ve takımınızda harika.Naz yapmadım ama özel ilginiz, pozitif enerjilerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim.Şimdi tek derdim hamile kalıp bu müjdeyi sizlerle paylaşabilmek.Bu arada Cevat Bey harika ve açıklayıcı videolarınız sayesinde özellikle yaptığınız işlemi videoya almanız çok etkileyici ve ikna ediciydi.Sevgiyle kalın...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rahim filmi sonrasında ne zaman adet olunur?

Aralıkta HSG çektirdim ve bugün 6 hafta 5 günlük h...

Devamını Oku

Rahim filmi çekiminden korkmalı mıyım?

Korkularımdan dolayı Echomar'a bugün gitmek nasip ...

Devamını Oku

HSG çekimi sırasında ne hissedilir?

Gerek internetten gerekse arkadaslarimdan aldigim ...

Devamını Oku

Hakkımızda

cevat-bayrak

Dr. Cevat Bayrak

1992 Yılında kurulan ve aynı çatı altında faaliyetlerini sürdüren Echomar ve Sonomed birikimi ve tecrübesi ile en iyi hizmeti kalite standartları çerçevesinde, en güvenilir şekilde veren, ülkenin en önde gelen sağlık kuruluşları arasındadır. Echomar ve Sonomed, işinde uzman, üstün nitelikli, deneyimli bir ekibe sahiptir. Gelişmiş alt yapısı, modern donanımı ve uluslararası standartlarda kalite anlayışı ile hastalarına hizmet sunmaktadır.

E Bültene Abone Ol