Rahim Filmi Fiyatı 2019

Rahim Filmi Fiyatı
Cevat Bayrak 07 Eyl 2018 Okuma: 4190

Şişli Echomar, Türkiye'de en fazla sayıda rahim filmi çekilen merkezdir. Merkezimizde bir röntgen ünitesi tüm altyapı ve personeliyle sadece rahim filmi çekmek üzere kurulmuş ve organize olmuştur. 

Bu durum, pahalı ileri teknoloji ve en yeni teknikleri kullanmamıza rağmen birim maliyetlerin sınırlı tutulabilmesine olanak sağlamakta, çok ucuz veya çok pahalı olmayan makul bir ücretle yüksek kalitede ağrısız rahim filmi hizmetini sunabilmemiz mümkün olabilmektedir. HSG filmi son teknoloji cihazları ile normal şartlarda pahalı bir tanı yöntemi olsa da bu şekilde çok daha ekonomik bir hal almaktadır.

Rahim Filmi Fiyatını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Rahim filmi uygulamasını devlet karşılamamaktadır. Bununla birlikte her sağlık kurumunda farklı cihazlar yardımı ile çekilebikmektedir. Farklı yöntermler ile çekilebilen rahim filminin fiyatını belirleyen faktörler ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

- Uygulamanın gerçekleştirileceği cihaz

- Anestezi uygulamasının gerçekleştirilip gerçekleştirilmediği

- Uygulamayı yapacak olan doktorun tecrübesi

Rahim Filmi Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Hafta içi ve cumartesi günleri 08:00- 17:30 saatleri arasında telefon ederek veya bu sayfanın sağ alt köşesinde bulunan çevrimiçi danışma penceresini kullanarak güncel rahim filmi fiyatı ve aklınıza takılan diğer şeyler hakkında gereken bilgiyi tarafımızdan edinebilirsiniz.

Çalışma saatleri dışında mesaj bırakarak telefonunuzu bildirirseniz ilk iş günümüzde; ilk fırsatta sizi arayabiliriz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HSG Filmi Komplikasyonları
HSG Filmi Komplikasyonları

HSG Filmi Komplikasyonları

Nadiren enfeksiyon gelişebilir. Var olan bir enfek...

Devamını Oku
HSG Fiyatları
HSG Fiyatları

HSG Fiyatları

HSG (rahim filmi) uzun yıllardır gerçekleştirilen ...

Devamını Oku
Rahim Filmi Sırasında Kullanılan İlaç Zararlı mı?
Rahim Filmi Sırasında Kullanılan İlaç Zararlı mı?

Rahim Filmi Sırasında Kullanılan İlaç Zararlı mı?

Rahim filmi HSG çekileceği zaman görüntüleme yapıl...

Devamını Oku

Hakkımızda

cevat-bayrak

Dr. Cevat Bayrak

1992 Yılında kurulan ve aynı çatı altında faaliyetlerini sürdüren Echomar ve Sonomed birikimi ve tecrübesi ile en iyi hizmeti kalite standartları çerçevesinde, en güvenilir şekilde veren, ülkenin en önde gelen sağlık kuruluşları arasındadır. Echomar ve Sonomed, işinde uzman, üstün nitelikli, deneyimli bir ekibe sahiptir. Gelişmiş alt yapısı, modern donanımı ve uluslararası standartlarda kalite anlayışı ile hastalarına hizmet sunmaktadır.

E Bültene Abone Ol